eng | ua
«« Назад до списку

Робоча зустріч в рамках Проекту «Дослідження з оцінки потреб громад у соціальних послугах в Україні»
 


9-го лютого 2016 року ГО «Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка» провів робочу зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), ВГО «Лігою соціальних працівників України» органів виконавчої влади та надавачами соціальних послуг Черкаської та Чернігівської областей з метою обговорення нового проекту Порядку визначення потреб у соціальних послугах.
      За результатами аналізу практичного застосування Методичних рекомендацій (наказ Міністерства соціальної політики №648 від 15.10.2012) та Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах (наказ Міністерства соціальної політики №28 від 20.01.2014), а також тестування оновленої методології визначення потреб у соціальних послугах реалізованого в пілотних регіонах Черкаської та Чернігівської областях, підготовлено новий проект Порядку визначення потреб у соціальних послугах. 

Метою робочої зустрічі було обговорення отриманих результатів в межах реалізованого дослідження, а також ознайомлення з новим проектом Порядку визначення потреб у соціальних послугах. Представники виконавчої влади, надавачі соціальних послуг та інші залучені до Проекту зацікавлені сторони обговорили зміст нового проекту Порядку та озвучили власні пропозиції. 

За результатами зустрічі було визначено внести зміни до нового Порядку та пропілотувати методології визначення потреб на визначених регіонах – Черкаської та Чернігівської областей. 
Версия для печати

Український Iнститут Соцiальних Дослiджень (C) 2005