eng | ua
«« Назад до списку

Презентація результатів першої хвилі проекту «Вплив наслідків конфлікту на Сході країни на динаміку комерційного сексу та розповсюдження епідемії ВІЛ, ІПСШ та Гепатиту С в Україні»
 


16 лютого 2021 року о 15.00 год. відбулася презентація результатів першої хвилі проєкту «Вплив наслідків конфлікту на Сході країни на динаміку комерційного сексу та розповсюдження епідемії ВІЛ, ІПСШ та Гепатиту С в Україні», який ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» у партнерстві з Інститутом глобального громадського здоров’я Університету Манітоби (Канада) та за підтримки з ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» реалізують протягом 2016-2021 рр. у м. Дніпро.

Учасників онлайн зустрічі привітали в.о. генерального директора ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України» Ігор Кузін, Д-р Марісса Беккер, асоційований професор Інституту глобального громадського здоров’я Університету Манітоби та голова Правління ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» канд. соцол. наук Ольга Балакірєва.

Д-р Ліза Лазарус (Інститут глобального громадського здоров’я Університету Манітоби) здійснила загальний огляд проєкту, його мети, завдань, методології та компонентів.

Фактори ризику, які асоціюються з ризиком інфікування ВІЛ серед ЖКС представив Д-р Майкл Піклз (Імперський коледж Лондона), а дані щодо факторів ризику інфікування ВІЛ серед клієнтів ЖКС презентувала канд.соціол.наук Ольга Балакірєва (ГО «УІСД імені Олександра Яременка»). Д-р Лі МакКларті ознайомила учасників із впливом конфлікту на Сході України на життя ЖКС в м. Дніпро.

Друга сесія засідання була присвячена питанням поширеності інфекцій, які передаються статевим шляхом, та ВІЛ як на національному рівні, так і на рівні м. Дніпро. Офіційні дані презентовано канд.мед.наук. Віолеттою Марциновською (ДУ “Центр громадського здоров’я МОЗ України”) та Анною Лопатенко (Дніпропетровський обласний центр соціально значущих хвороб)

Про результати тестування серед ЖКС та клієнтів ЖКС розповіла Д-р Марісса Беккер (Інститут глобального громадського здоров’я Університету Манітоби)

Канд.соціол.наук Дарина Павлова (ГО «УІСД імені Олександра Яременка») розкрила питання доступу до медичних послуг та профілактичних програм ЖКС та клієнтами ЖКС.

Презентації сесії 1
Презентації сесії 2
Інформаційний бріф
Informational Brief

 
Версия для печати

Український Iнститут Соцiальних Дослiджень (C) 2005