eng | ua
«« Назад до списку

Розпочинається дослідження «Оцінка рівня навантаження фахівців протитуберкульозної служби»
 


ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» розпочинає дослідження «Оцінка рівня навантаження фахівців протитуберкульозної служби», яке проводиться на замовлення ДУ «Український центр  контролю за  соціально небезпечними  хворобами   Міністерства охорони  здоров’я України»

Дослідження проводиться з метою оцінки рівня навантаження фахівців протитуберкульозної служби та подальшої розробки плану розвитку кадрових ресурсів і внесення змін до штатних нормативів протитуберкульозних закладів та посадових інструкцій фахівців.

З метою належної реалізації дослідження було проведено навчальні тренінги-інструктажі для кожної регіональної команди у містах Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк та Миколаїв. Під час тренінгів учасники були ознайомлені з особливостями методології фотохронометражного спостереження за фахівцями фтизіатричної служби. В рамках тренінгів окрім методологічних аспектів була також розглянута інформація щодо етики проведення дослідження в закладах охорони здоров’я та способів особистого захисту під час перебування у фтизіатричних закладах.


 
Версия для печати

Український Iнститут Соцiальних Дослiджень (C) 2005